Akademik Bölümler / Program

Maker Kulübü

Üreten, düzenleyen, tasarlayan ve geliştiren öğrencilerimizin kulübü Maker Kulüpte kendi projelerini atölye ortamında geliştirebilen öğrencilerimiz, tasarımlarını dijital ortamlarda ya da atölyede geliştirebilmekte, ürünlerini 3boyutlu yazıcılarda basarak hayata geçirebilmektedir. Ayrıca maker kulüpte öğrencilerimiz kendi devrelerini, dronlarını , teknolojilerini geliştirebilmektedirler.

 

Grafik Tasarım Kulübü

Fotoğraf, video ve film çekmekten keyif alan öğrencilerimiz bu kulüpte kendi projelerini tam donanımlı bir stüdyoda üretebilir, düzenleyebilirler. Stüdyo’muzda yeşil perde, ışık- ses, hareket yakalama teknolojileri mevcuttur. Ayrıca öğrencilerimiz grafik tasarım araçlarını etkin olarak kullanarak projelerini desteklemektedirler. Okulda yapılan bir çok etkinliğin afiş, poster, görsel tasarımları kulüp öğrencilerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Programlama Kulübü

Algoritma, kod yazma, program geliştirme süreçlerine ilgi duyan öğrencilerimiz için faaliyet gösteren kulübümüzde öğrencilerimiz bir çok kodlama aracını kullanarak kendi yazılımlarını geliştirebilmektedirler.