KAVAKLI’da ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Mustafa KAVAKLI

Emek emek çalışarak, Hayat çizgimize yön vermiş ve bizleri bugünlere taşımış olan öğretmenlerimizin ellerinden, gelecek nesillerimiz olan çocuklarımızı çok daha güzel günlere taşıyacak olan öğretmenlerimizin gözlerinden öpüyor tüm öğretmenlerimizin saygıyla önlerinde eğiliyorum, gününüz kutlu olsun…

 Süleyman ÇOKAY

Özel Kavaklı Anadolu Lisesi öğrencilerinin öğretmenleri için hazırlayıp sunduğu programda öğretmenler de duygu dolu anlar yaşadı.

Özel Kavaklı Anadolu Lisesi Kurucu Temsilcisi Aslı Kavaklı, Okul Müdürü Süleyman Çokay, okul öğretmenleri ve öğrencilerinin katıldığı kutlama programında konuşan Kurucu Aslı Kavaklı, kutsal mesleği yerine getiren tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayarak, başarı, sağlık ve mutluluk dileklerinde bulundu.

Okul Müdür Süleyman Çokay ise günün önemini anlatan, kendisinin hazırlamış olduğu slayt gösterimini sundu. Çokay’ın sunumunda Atatürk’ün öğretmenler ile ilgili anıları da yer aldı.

Program öğrencilerin öğretmenleri için yazdıkları şiirleri okuması ile devam etti. Özel Kavaklı Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri program boyunca renkli görüntüler ortaya çıkardı.

Öğretmenleri için şarkılar çalıp söyleyen Kavaklı öğrencileri her bir öğretmenleri için hazırladıkları anı defterlerini öğretmenlerine hediye ederken Kavaklı öğretmenleri duygusal anlar yaşadı.

Özel Kavaklı Anadolu Lisesi her zaman olduğu günü 24 Kasım Öğretmenler Gününde de hazırladığı programla fark yarattı.