Batı Karadeniz Tur Programı

SAFRANBOLU- AMASRA-ABANT-GÖLCÜK TUR PROGRAMI

1.GÜN
Saat 22.00 de siz değerli konuklarımızla buluşarak turumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molalar sonrası sabah Bolu’da oluyoruz.

2.GÜN
Bolu dağı’na çıkmadan Kaynaşlı bölgesinde yapacağımız kahvaltı sonrası Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Burada eski Türk evleri, Arasta Çarşısı, Kaymakam Konağı, eski Safranbolu’nun panoramik bir görüntüsünü izleyeceğimiz Hıdırlık Tepesini geziyoruz. Daha sonra Cam teras’ı görüyoruv ve Lokum alışverişimiz sonrası otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği safranbolu da otelimizde.

3.GÜN
Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz ve Amasraya gitmek üzere yola çıkıyoruz.Amasra’da Fatih Sultan Mehmet’in gördüğü zaman “Lala, çeşm•i cihan bu mu ola (Dünyanın gözbebeği burası mı?) demekten kendini alamadığı, BAKACAK TEPESİ’nden, AMASRA ve çevresini panoramik olarak izliyor ve fotoğraf çekimi yapıyoruz. Öğle yemeğimizi Amasrada serbest olarak alıyoruz ve Ardından, CENEVİZ KALESİ, ROMA KÖPRÜSÜ (KEMERE) ve ÇEKİCİLER ÇARŞISI gezilerimizi gerçekleştirerek otelimize yerleşiyoruz. Konaklamamız Amasra’da otelimizde.

4.GÜN
Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Daha sonra Gölcük ve Abant gölü ziyaretleri sonrası dönüş yoluna geçiyoruz.Kısa molalar sonrası ilk buluşma noktamıza varıyoruz. Bir sonrası turumuzda görüşmek dileyiğle…

TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR

*Lux otobüsle ulaşım *Müze ve ören yerleri girişleri
*Otelde 2 gece konaklama *Öğle yemekleri
*Otelde sabah kahvaltısı akşam yemeği
*Amasra’da balık restoran’da akşam yemeği
*Rehberlik hizmetleri
*Seyahat sigortası
*Araç içi ikramlar